Оперативна пам'ять Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM3200HLG-8G
Відео 1Фото 3 |
Transcend JM3200HLG-8G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM3200HLG-8G
Усі ціни 20 →Transcend DDR4 8GB 3200 MHz JM3200HLG-8G | 809 грн. |
Память для ПК Transcend DDR4 3200 8GB JM3200HLG-8G | 813 грн. |
Transcend DDR4 8GB 3200 MHz (JM3200HLG-8G) | 818 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Transcend (JM3200HLG-8G) J | 750 грн. |
Transcend Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Transcend (JM320 | 750 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend JetRam DDR4 1x8Gb
Ціни на Transcend JetRam DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM2666HLB-8G | від 819 грн. | 23 пропозиції | ||
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM2666HLG-8G | від 1 100 грн. | 3 пропозиції | ||
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM3200HLB-8G | від 754 грн. | 33 пропозиції | ||
Transcend JetRam DDR4 1x8Gb JM3200HLG-8G | від 743 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →