Верхній душ Tres 13413826
Фото 3 |
Tres 13413826 |
|
Форсунки з антивапняною функцією.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres 13413826
Усі ціни 7 →Верхній душ з шарніром Tres 250х250 мм хром 13413826 | 6 026 грн. |
Верхній душ із uарніром Tres 250х250 мм хром 13413826 | 3 330 грн. |
Лійка для верхнього душу TRES Docce 13413826 квадратна 250x250мм латунна х | 3 626 грн. |
Верхній душ TRES Docce квадратный 250x250 мм без кронштейна хром 13413826 | 3 316 грн. |
Верхний душ Tres Docce 13413826 | 3 316 грн. |
Душова лійка, Tres Docce, хром (13413826) | 3 424 грн. |
Лійка для верхнього душу TRES Docce 13413826 квадратна 250x250мм латунна х | 3 626 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →