Верхній душ Genebre Tau TAU35CIRCLE
Фото 3 |
Genebre Tau TAU35CIRCLE |
|
C системою проти вапняних відкладень
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Tau TAU35CIRCLE
Усі ціни 11 →Верхній душ з тримачем GENEBRE Tau35circle | 3 914 грн. |
Верхній душ Genebre (Tau35circle) Tau35circle | 4 349 грн. |
Верхній душ з держачем GENEBRE Tau35circle | 3 609 грн. |
Верхний душ с держателем GENEBRE Tau35circle R6511218+B6511318 | 2 510 грн. |
Верхній душ GENEBRE Tau35circle | 4 348 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Genebre Tau TAU35CIRCLE:
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →