Душова система Tres Flat-tres 20418002
Фото 4 |
Tres Flat-tres 20418002 |
|
Ручний душ з противапняним покриттям
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Flat-tres 20418002
Усі ціни 8 →Душова система Tres Flat-Tres хром 20418002 | 12 195 грн. |
Душова система прихованого монтажу Tres Flat 20418002 | 7 600 грн. |
Душова система TRES FLAT со встроенным смесителем хром (20418002) 20418002 | 15 295 грн. |
Tres 204.180.02 FLAT-TRES chrom | 14 400 грн. |
Tres 204.180.02 FLAT-TRES chrom | 14 760 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →