Верхній душ Tres 13413830
Фото 7 |
Tres 13413830 великий верхній душ |
|
З антиизвестковой функцією
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres 13413830
Усі ціни 32 →Вбудований верхній душ квадратний TRES Exclusive 300x300мм чорний латунь 1 | 17 268 грн. |
Верхній душ TRES CUB 300х300 мм хром 13413830 | 10 777 грн. |
Tres Compl Ducha Matowe Różowe Złoto 13413830OPM | 22 960 грн. |
Tres Compl Ducha Matowe Różowe Złoto 13413830OPM | 23 534 грн. |
Верхній душ TRES 300х300 мм чорний матовий 13413830NM | 17 289 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →