Змішувач Tres Flat-tres 20410301D
Tres Flat-tres 20410301D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Flat-tres 20410301D
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини Tres Flat (колір - хром), з донним клапаном 20410301 | 3 923 грн. |
Змішувач для раковини однозахватний TRES Flat хром латунь з донним клапано | 4 670 грн. |
Змішувач одноважільний Tres Flat для умивальника 20410301D | 4 676 грн. |
Змішувач для раковини Tres Flat 20410301D | 4 671 грн. |
Змішувач для раковини Tres Flat 20410301D А00011592 | 4 671 грн. |
ще 6 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 20410301D — з донним клапаном
- арт. 20410301 — без донного клапана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →