Душова система Tres Thermostatic 20531201
Фото 3 |
Tres Thermostatic 20531201 |
|
Корпус змішувача охолоджується зсередини, що запобігає опікам при дотику.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Thermostatic 20531201
Душова стійка з термостатом Tres 20531201 | 30 700 грн. |
Душовий комплект Tres Class-Tres (20531201) 20531201 | 33 834 грн. |
Душевая система Tres Class 20531201 | 32 746 грн. |
Душова система Class Tres 20531201 | 33 716 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →