Душова система Hansgrohe Croma Select E 27256400
Hansgrohe Croma Select E 27256400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select E 27256400
Усі ціни 10 →Душова система Hansgrohe Croma Select E 180 2jet Showerpipe 27256400 | 40 152 грн. |
Душова стійка Hansgrohe Croma Select E (27256400) 27256400 | 39 349 грн. |
Душова система Hansgrohe Croma Select E 180 2jet Showerpipe (27256400) 272 | 40 152 грн. |
Hansgrohe Душова система Croma E Showerpipe Select 180 2jet Showerpipe з т | 40 152 грн. |
Hansgrohe Croma Select S 27256400 | 21 760 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma Select E 27256400:
- Обмеження температури при 40 °C
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →