Душова система Tres Study-exclusive 20735201
Фото 18 |
Tres Study-exclusive 20735201 |
|
Ручний душ з антиізвестковим покриттям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Study-exclusive 20735201
Усі ціни 22 →Душова система з термостатом Tres Block System сатин 20735201AC | 67 384 грн. |
Душова система з термостатом Tres Block System сатин 20735201AC | 64 986 грн. |
Душова система прихованого монтажу TRES Block System 20735201 із верхнім д | 43 360 грн. |
Душова система Tres Study exclusive (20735201NM) 20735201NM | 67 700 грн. |
Термостатический Душовий комплект скрытого монтажа Tres Study Exclusive BL | 39 646 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →