Змішувач Tres Top-tres 03045501
Фото 3 |
Tres Top-tres 03045501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Top-tres 03045501
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні Tres KITCHEN 03045501 | 10 330 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з краном для фільтрованої води TRES TOP х | 6 800 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний із краном для фільтрованої води TRES TOP | 10 284 грн. |
Змішувач для кухні Tres Top-Tres з висновком для фільтра, хром (03045501) | 9 948 грн. |
Змішувач кухонний Tres із підключенням для фільтрованої води хром (0304550 | 10 296 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний із краном для фільтрованої води TRES TOP | 10 284 грн. |
Кухонний змішувач на дві води TRES ECO 03045501 хром (43710) | 10 284 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →