Змішувач Nobili Rubinetterie Flag FL96824/3VCR
Фото 8 |
Nobili Rubinetterie Flag FL96824/3VCR |
|
Фільтр для води купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Flag FL96824/3VCR
Усі ціни 9 →Nobili Nobili Kitchen FL96824/3VCR | 8 987 грн. |
Nobili FL96824/3VCR | 10 468 грн. |
Змішувач для кухні Nobili KITCHEN FL96824/3VCR із підключенням фільтра | 8 987 грн. |
Змішувач для кухні NOBILI KITCHEN (FL96824/3VCR) з підключенням фільтру FL | 7 522 грн. |
Nobili FL96824/3VCR | 10 277 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →