Змішувач Grohe Blue Pure Eurosmart 31722000
Фото 6 |
Grohe Blue Pure Eurosmart 31722000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Pure Eurosmart 31722000
Усі ціни 22 →Змішувач для кухні для подачі технічної і фільтрованої води Grohe Eurosmar | 6 800 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтра Grohe Blue Pure Eurosmart 317 | 8 600 грн. |
Grohe Grohe Eurosmart 31722000 | 10 710 грн. |
Змішувач на кухню із краном для фільтрованої водою GROHE Blue Pure Eurosma | 10 711 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Grohe Blue Pure Eurosmart (31 | 10 469 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →