Змішувач Fabiano FKM 31.43 Inox 8231.403.0057
Фото 4 |
Fabiano FKM 31.43 Inox 8231.403.0057 |
|
Виливши в силіконовому чохлі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.43 Inox 8231.403.0057
Усі ціни 12 →FABIANO FKM 3143 Inox Black 8231.403.0056 | 10 166 грн. |
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.43 Inox Black | 8 955 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 31.43 Inox White | 8 955 грн. |
Комбинированный смеситель 3в1 Fabiano FKM 31.43 Inox Black с выдвижным изл | 8 618 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 31.43 Inox Black (8231.403.0056) | 8 843 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →