Вантажна шина Triangle TR668 11 R20 152K
Товар застарів 8 127 грн. Тип: універсальна; Ширина ("): 11; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR668 11 R20 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Triangle TR668 11 R20 152K
Ціни на Triangle TR668 11 R20 152K |
---|---|---|---|---|
Triangle TR668 8.25 R20 136L | від 7 013 грн. | 16 пропозицій | ||
Triangle TR668 8.25 R20 139L | від 7 609 грн. | 1 пропозиція | ||
Triangle TR668 9 R20 144K | від 9 523 грн. | 12 пропозицій | ||
Triangle TR668 10 R20 146K | від 10 085 грн. | 8 пропозицій | ||
Triangle TR668 10 R20 149K | від 9 456 грн. | 15 пропозицій | ||
Triangle TR668 12 R20 158J | від 13 158 грн. | 11 пропозицій |