Вантажна шина Satoya SU-022 8.25 R20 139K
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SU-022 8.25 R20 139K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SU-022 8.25 R20 139K
Satoya SU-022 (універсальна) 8.25 R20 139/137K | 8 185 грн. |
Satoya SU022 (8.25/R20 139K) | 9 875 грн. |
Satoya SU-022 (універсальна) 8.25 R20 139/137K | 8 175 грн. |
Satoya SU-022 (універсальна) 8.25 R20 139/137K 16PR | 9 729 грн. |
Satoya SU-022 (универсальная) 8.25 R20 139/137K | 8 184 грн. |
Відеоогляди