Вантажна шина Triangle TR666 315/80 R22.5 157L
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR666 315/80 R22.5 157L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR666 315/80 R22.5 157L
Triangle TR666 (рульова вісь) 315/80 R22.5 157/154L | 13 366 грн. |
Грузовые шины Triangle TR666 (рулевая) 315/80 R22.5 157/154L 20PR 10025648 | 11 748 грн. |
Triangle TR666 (рульова вісь) 315/80 R22.5 157/154L | 13 354 грн. |
Triangle TR666 (рулевая ось) 315/80 R22.5 157/154L | 13 365 грн. |
Triangle TR666 рульова рульова (315/80R22,5 157/154L) 434751 | 11 856 грн. |