Вантажна шина Triangle TTM-D22 12 R20 158G
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TTM-D22 12 R20 158G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TTM-D22 12 R20 158G
Усі ціни 11 →Triangle TTM-D22 (ведуча вісь) 12.00 R20 158/155G | 16 498 грн. |
Triangle TTM-D22 (ведущая) 12.00 R20 158/155G PR22 | 14 717 грн. |
Triangle TTM-D22 (привод-карьер) 12.00 R20 158/155G 22PR | 14 583 грн. |
Грузовые шины Triangle TTM-D22 (ведущая) 12 R20 158/155G 22PR 1001976378 | 14 739 грн. |
TRIANGLE Вантажна шина TRIANGLE TTM D22 12.00R20 158/155G | 14 598 грн. |
ще 6 пропозицій