Вантажна шина Triangle TRD66 315/70 R22.5 154L
Triangle TRD66 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 152 M 315/70 R22.5 " 154 L |
|
Тягові шини на провідну вісь великовагових вантажівок, що експлуатуються в режимі регіональних та далекомагістральних перевезень. Модель належить до загону всесезонної автогуми, а повною мірою її потенціал розкривається у складних зимових умовах. Все завдяки особливій будові протекторного малюнка з численними блоками в характерному «шаховому» розміщенні. Блоки протектора шини поцятковані безліччю ламелей, які забезпечують більш надійне зчеплення на слизькому та обледенілому дорожньому полотні.
Витягнута форма блоків зменшує опір коченню, що дозволяє скоротити витрати пального. Гумовий компаунд Triangle TRD66 315/70 R22.5 154L зберігає належну еластичність при низьких та високих навколишніх температурах повітря. При цьому він характеризується підвищеною стійкістю до абразивного стирання та нерівномірного зносу. У розглянутому варіанті 315/70 R22.5 154L модель здатна витримати навантаження до 3750 кг на один скат і пристосована під рух на швидкості до 120 км/год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Купити Triangle TRD66 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 17 →Triangle TRD66 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 12 266 грн. |
Triangle TRD66 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L PR18 | 10 869 грн. |
Triangle TRD66 (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 10 802 грн. |
Triangle TRD66 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR | 10 792 грн. |
TRIANGLE TRD66 315/70 R22.5 154/150L | 10 640 грн. |
Модификації Triangle TRD66 315/70 R22.5 154L
Ціни на Triangle TRD66 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Triangle TRD66 315/70 R22.5 152M | від 11 674 грн. | 12 пропозицій | ||
Triangle TRD66 315/70 R22.5 154L | від 10 258 грн. | 17 пропозицій |