Вантажна шина Triangle TR675 265/70 R19.5 143J
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR675 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR675 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 17 →Triangle TR675 (універсальна) 265/70 R19.5 143/141J | 7 173 грн. |
Triangle TR675 (рулевая) (265/70R19.5 143J) | 6 359 грн. |
Triangle TR675 (руль/прицеп) 265/70 R19.5 143/141J 18PR | 6 276 грн. |
TRIANGLE TR675 265/70 R19.5 143/141J | 6 304 грн. |
TRIANGLE TR675 (рульова) 265/70R19.5 143/141J | 6 244 грн. |
ще 12 пропозицій