Вантажна шина ONYX HO616 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
ONYX HO616 10 R20 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX HO616 10 R20 149K
Усі ціни 8 →Onyx HO616 (универсальная) 10.00 R20 149/146K PR18 | 8 862 грн. |
Onyx HO616 (универсальная) 10 R20 149K | 9 372 грн. |
Onyx HO616 (универсальная: Ромб) 10.00 R20 149/146K 18PR "M+S" | 8 900 грн. |
Грузовые шины Onyx HO616 (ведущая) 10 R20 149/146K 18PR 1002222497 | 9 078 грн. |
ONYX Вантажна шина ONYX HO616 10.00R20 149/146K 18PR | 8 904 грн. |
ще 3 пропозиції