Дитячий велосипед TRINX Seals 1.0 2022
Відео 1Фото 13 |
TRINX Seals 1.0 2022 |
|
Виделка з амортизацією.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRINX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRINX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRINX Seals 1.0 2022
Усі ціни 8 →Trinx Велосипед Trinx SEALS 1.0 20" Blue-Silver-Orange 10700152 | 6 981 грн. |
Велосипед Trinx SEALS 1.0 2022 20" Black-Yellow-Cyan 10700153 | 6 981 грн. |
Велосипед 20 Trinx Seals 1.0 2022 черный/желтый/голубой 10700153 | 6 981 грн. |
Велосипед Trinx Seals 1.0 20" Black-Yellow-Cyan (SEALS1.0BYC) | 6 981 грн. |
Trinx Велосипед Trinx SEALS 1.0 20" Black-Yellow-Cyan 10700153 | 6 981 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →