Осушувач повітря Trotec TTK 27 HEPA (1120000029)
Фото 12 |
Trotec TTK 27 HEPA
Тип:побутовий, до 15 м²
Продуктивність:12 л/добу
Повітряний потік:90 м³/год
Потужність:245 Вт
Керування:сенсорне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики TTK 27 HEPA
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec TTK 27 HEPA
Усі ціни 14 →Trotec TTK 27 HEPA | 8 499 грн. |
Осушувач повітря Trotec TTK 27 HEPA (TTK) | 8 499 грн. |
Осушувач повітря TROTEC TTK 27 HEPA | 8 499 грн. |
Осушувач повітря Trotec TTK 27 HEPA | 8 299 грн. |
Осушувач повітря Trotec TTK 27 HЕРА | 8 499 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →