Осушувач повітря Trotec TTK 100 E
Trotec TTK 100 E
Тип:побутовий, до 90 м²
Продуктивність:30 л/добу
Повітряний потік:200 м³/год
Потужність:630 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики TTK 100 E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec TTK 100 E
Усі ціни 20 →Trotec TTK 100 E | 13 699 грн. |
Осушитель воздуха Trotec TTK 100 E 1120001005 | 13 699 грн. |
Осушувач повітря Trotec TTK 100 E | 13 699 грн. |
Trotec Trotec TTK 100 E | 13 699 грн. |
Осушувач повітря TROTEC TTK 100 E | 13 699 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →