Осушувач повітря Trotec TTK 95 E
Фото 9 |
Trotec TTK 95 E
Тип:побутовий, до 90 м²
Продуктивність:30 л/добу
Повітряний потік:200 м³/год
Потужність:600 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики TTK 95 E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec TTK 95 E
Усі ціни 14 →Осушитель воздуха Trotec TTK 95 E 1120000106 | 12 999 грн. |
Осушувач повітря Trotec TTK 95 E | 12 999 грн. |
Осушувач повітря TROTEC TTK 95 E | 12 999 грн. |
Trotec TTK 95 E | 12 699 грн. |
Trotec Trotec TTK 95 E (1.120.000.106) | 12 999 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →