Осушувач повітря Trotec TTK 32 E
Відео 3Фото 9 |
Trotec TTK 32 E
Тип:побутовий, до 15 м²
Продуктивність:12 л/добу
Повітряний потік:118 м³/год
Потужність:250 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики TTK 32 E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec TTK 32 E
Усі ціни 16 →Trotec TTK 32 E | 7 799 грн. |
Осушитель воздуха Trotec TTK 32 E 1120000035 | 7 799 грн. |
Осушувач повітря Trotec TTK 32 E | 7 799 грн. |
Осушувач повітря TROTEC TTK 32 E | 7 799 грн. |
Trotec TTK 32 Е | 7 499 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →