Струбцина Truper PNT-6 152 мм (17663)
Фото 3 |
Truper PNT-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper PNT-6 152 мм
Струбцина С-подібна Truper Standart 164 мм (PNT-6) | 690 грн. |
Струбцина С-подібна Standart 164 мм TRUPER PNT-6 | 690 грн. |
Струбцина столярна С подібна до Truper Standart 150 мм (PNT-6) | 690 грн. |
Струбцина С-подібна TRUPER PNT-6 164мм | 690 грн. |
Модификації Truper PNT-6
Ціни на Truper PNT-6 |
---|---|---|---|---|
Truper PNT-3 76 мм | від 330 грн. | 4 пропозиції | ||
Truper PNT-4 102 мм | від 339 грн. | 4 пропозиції | ||
Truper PNT-5 127 мм | від 555 грн. | 4 пропозиції | ||
Truper PNT-6 152 мм | від 690 грн. | 4 пропозиції | ||
Truper PNT-8 203 мм | від 960 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →