Струбцина Truper PTR-3 76 мм (17668)
Фото 5 |
Truper PTR-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper PTR-3 76 мм
Струбцина С-подібна TRUPER 76мм (PTR-3) | 186 грн. |
Струбцина столярна С подібна до Truper штамп 75 мм (PTR-3) | 186 грн. |
Струбцина С-подібна TRUPER PTR-3 76мм | 186 грн. |
Модификації Truper PTR-3
Ціни на Truper PTR-3 |
---|---|---|---|---|
Truper PTR-2 51 мм | від 108 грн. | 2 пропозиції | ||
Truper PTR-2-1/2 64 мм | від 196 грн. | 3 пропозиції | ||
Truper PTR-3 76 мм | від 186 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →