Струбцина Truper PTR-2-1/2 64 мм (17667)
Фото 6 |
Truper PTR-2-1/2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper PTR-2-1/2 64 мм
Струбцина Truper тип С 70мм (PTR-2-1/2) | 196 грн. |
Струбцина столярна С подібна до Truper 65 мм (PTR-2-1/2) | 197 грн. |
Струбцина С-подібна TRUPER PTR-2-1/2 70мм | 196 грн. |
Модификації Truper PTR-2-1/2
Ціни на Truper PTR-2-1/2 |
---|---|---|---|---|
Truper PTR-2 51 мм | від 108 грн. | 2 пропозиції | ||
Truper PTR-2-1/2 64 мм | від 196 грн. | 3 пропозиції | ||
Truper PTR-3 76 мм | від 186 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →