Струбцина Truper PRE-4 51 мм, довжина 102 мм (17700)
Відео 1Фото 7 |
Truper PRE-4 |
|
Зовнішній вигляд може відрізнятися від зображення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper PRE-4 51 мм, довжина 102 мм
Затискач пружинний TRUPER 102мм (PRE-4) | 90 грн. |
Струбцина столярна Truper прищіпка 102 мм (PRE-4) | 90 грн. |
Затискач пружинний TRUPER PRE-4 102мм | 90 грн. |
Відеоогляди
Модификації Truper PRE-4
Ціни на Truper PRE-4 |
---|---|---|---|---|
Truper PRE-4 51 мм, довжина 102 мм | від 90 грн. | 3 пропозиції | ||
Truper PRE-6 76 мм, довжина 152 мм | від 150 грн. | 3 пропозиції | ||
Truper PRE-8 102 мм, довжина 203 мм | від 210 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →