Комп'ютерне крісло Trust GXT 714 Ruya
Відео 1Фото 38 |
Trust GXT 714 Ruya |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust GXT 714 Ruya
Усі ціни 113 →Крісло Trust GXT714W Ruya ECO, Білий (25065TRUST) | 7 999 грн. |
Trust GXT714B Riyа ECO Blue 25131 | 6 299 грн. |
Крісло ігрове Trust GXT714B RUYA ECO Blue 25131TRUST | 7 999 грн. |
Ігрове крісло TRUST GXT714B RUYA ECO Blue (25131) | 7 999 грн. |
Кресло Trust gxt714b ruya eco, Синий 25131trust | 6 601 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →