Вантажна шина Tuneful XR818 8.25 R20 139K
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Tuneful XR818 8.25 R20 139K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tuneful 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tuneful.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tuneful XR818 8.25 R20 139K
Tuneful XR818 (8.25/R20 139K) | 7 597 грн. |
Tuneful XR818 універсальна (8,25R20 139/137K) 343335 | 6 344 грн. |
Вантажні шини Tuneful XR818 (універсальна) 8.25 R20 139/137K 16PR | 6 997 грн. |
Шина Tuneful XR818 (універсальна) 8.25 R20 139/137K PR16 | 7 082 грн. |
Модификації Tuneful XR818 8.25 R20 139K
Ціни на Tuneful XR818 8.25 R20 139K |
---|---|---|---|---|
Tuneful XR818 8.25 R20 139K | від 6 344 грн. | 4 пропозиції | ||
Tuneful XR818 8.25 R20 139L | від 6 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Tuneful XR818 10 R20 149L | від 8 346 грн. | 1 пропозиція |