Вантажна шина Roadshine RS602 8.25 R20 139L
Виберіть розмір вантажної шини
Roadshine RS602 8.25 R20 139L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadshine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadshine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadshine RS602 8.25 R20 139L
Усі ціни 9 →Roadshine RS602 (универсальная) 8.25 R20 139L | 7 242 грн. |
Roadshine RS602 8.25/80 R20 139/137L | 7 150 грн. |
Вантажна шина ROADSHINE RS602 8.25R20 139/137L | 7 088 грн. |
ROADSHINE Вантажна шина ROADSHINE RS602 8.25R20 139/137L | 7 121 грн. |
Грузовые шины Roadshine RS602 (универсальная) 8.25 R20 139/137L 1002490178 | 7 196 грн. |
ще 4 пропозиції