Праска з парогенератором Ufesa Excellence Smartcare
Фото 7 |
Ufesa Excellence Smartcare |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ufesa Excellence Smartcare
Усі ціни 12 →Праска Ufesa EXCELLENCE SMARTCARE (80205667) | 7 299 грн. |
Парогенератор Ufesa Excellence Smartcare (80205667) | 5 592 грн. |
Праска з парогенератором Ufesa Excellence Smartcare (80205667) Excellence | 6 638 грн. |
Утюг Ufesa EXCELLENCE SMARTCARE (80205667) 80205667 | 6 404 грн. |
Ufesa Excellence Smartcare (80205667) | 6 690 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →