Термометр / барометр UKC HTC-1
Відео 3Фото 4 |
UKC HTC-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UKC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UKC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UKC HTC-1
Усі ціни 11 →Метеостанція Годинник Гігрометр Вологомір UKC HTC-1 білий (44341) | 289 грн. |
Термометр гигрометр UKC HTC1+ цифровой для измерения температуры и влажнос | 285 грн. |
Метеостанція Годинник Гигрометр Вологомір UKC HTC-1 | 195 грн. |
Термометр цифровий гігрометр для вимірювання температури і вологості UKC H | 299 грн. |
Цифровий термогігрометр UKC HTC-1 вологомір годинник будильник метеостанці | 249 грн. |
ще 6 пропозицій
корисний жарт для контролю мікроклімату кімнати, за допомогою цього приладу дізналися, що вдома низька вологість і тим самим з'ясували причину кашлю всіх членів батьківщини. хоча багато хто в інтернеті пише, що він неточно відображає дані, я такого не помітила. досить чутливий до змін температури та вологості, що дуже зручно. є будильник, показує годину і дату, а також запам'ятовує мінімальні та максимальні показники за день наявність годинників, точний вимір температури було б класно, якби він ще підсвічувався у темряві, але за таку ціну гріх жалітися Юлія Т: користуюся UKC HTC-1 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди