Термометр / барометр UKC HTC-1
Видео 3Фото 4 |
UKC HTC-1 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог UKC 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели UKC.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить UKC HTC-1
Все цены 11 →Метеостанція Годинник Гігрометр Вологомір UKC HTC-1 білий (44341) | 289 грн. |
Термометр гигрометр UKC HTC1+ цифровой для измерения температуры и влажнос | 285 грн. |
Метеостанція Годинник Гигрометр Вологомір UKC HTC-1 | 195 грн. |
Термометр цифровий гігрометр для вимірювання температури і вологості UKC H | 299 грн. |
Цифровий термогігрометр UKC HTC-1 вологомір годинник будильник метеостанці | 249 грн. |
eще 6 предложений
корисна шутка для контролю мікроклімату кімнати, за допомогою цього приладу дізналися, що вдома низька вологість і тим самим з'ясували причину кашлю всіх членів родини. хоча багато хто в інтернеті пише, що він неточно відображає дані, я такого не помітила. доволі чутливий до змін температури і вологості, що дуже зручно. є будильник, показує час і дату, а також запам'ятовує мінімальні і максимальні показники за добу наявність годинника, точний вимір температури було б класно, якщо б він ще підсвічувався в темноті, але за таку ціну гріх жалітися Юлія Т: пользуюсь UKC HTC-1 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
ПохожиеСравнить в таблице →