Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Norma 15000 HV 15 кВА
Фото 2 |
Ukrtehnologija Norma 15000 HV 15 кВА
Тип:симісторний
Потужність:15 кВА
Вхідна напруга:120-300 В
Точність на виході (±):7 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Norma 15000 HV 15 кВА
Усі ціни 7 →Стабілізатор напруги Укртехнологія Norma 15000 HV | 27 819 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология NORMA 15000(HV) | 28 100 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология NORMA 15000 HV | 28 100 грн. |
Укртехнологія NORMA 15000 HV | 27 680 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнологія Norma НСН-15000 HV | 28 100 грн. |
Стабілізатор напруги 15 кВт Norma НСН-15000 HV, для підвищеної напруги. | 28 100 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнологія Norma НСН-15000 HV (80А) | 28 100 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Norma 15000 HV:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 9
- Номінальні вхідні напруги — 175-298 В
- Модель NORMA 15000 — діапазон вхідної напруги – 120-260 В
- Модель NORMA 15000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-227 В
- Модель NORMA 15000 HV — діапазон вхідної напруги – 120-300 В
Модификації Ukrtehnologija Norma 15000 HV
Ціни на Ukrtehnologija Norma 15000 HV |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Norma 3500 HV 3.5 кВА | від 10 448 грн. | 7 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Norma 5000 HV 5 кВА | від 12 313 грн. | 10 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Norma 7500 HV 7.5 кВА | від 14 418 грн. | 9 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Norma 9000 HV 9 кВА | від 15 662 грн. | 10 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Norma 12000 HV 12 кВА | від 19 110 грн. | 9 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Norma 15000 HV 15 кВА | від 27 680 грн. | 8 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Norma 20000 HV 20 кВА | від 28 960 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →