Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Optimum+ 9000 9 кВА
Відео 3Фото 3 |
Ukrtehnologija Optimum+ 9000 9 кВА
Тип:симісторний
Потужність:9 кВА
Вхідна напруга:60-262 В
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Optimum+ 9000 9 кВА
Усі ціни 13 →Стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 9000 | 17 325 грн. |
Однофазный стабилизатор напряжения Укртехнология OPTIMUM+ 9000 OPTIMUM 900 | 17 500 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология OPTIMUM 9000 | 17 500 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнология НСН - 9000 OPTIMUM 107927-2 | 17 500 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология OPTIMUM 9000 | 17 500 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Optimum+ 9000:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 12
- Номінальні вхідні напруги – 120-250 В
- Модель OPTIMUM+ 9000 — діапазон вхідної напруги – 60-262 В, номінальні вхідні напруги – 120-250 В
- Модель OPTIMUM+ 9000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-227 В, номінальні вхідні напруги – 97-225 В
- Модель OPTIMUM+ 9000 HV — діапазон вхідної напруги – 60-299 В, номінальні вхідні напруги – 165-295 В
Модификації Ukrtehnologija Optimum+ 9000
Ціни на Ukrtehnologija Optimum+ 9000 |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Optimum+ 5000 5 кВА | від 13 890 грн. | 12 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 7500 7.5 кВА | від 15 150 грн. | 15 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 9000 9 кВА | від 16 550 грн. | 14 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 12000 12 кВА | від 19 678 грн. | 16 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 15000 15 кВА | від 31 977 грн. | 13 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 20000 20 кВА | від 33 858 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →