Стабілізатор напруги Reta NONS-9000 Shteel 7-0 9000 Вт
Фото 6 |
Reta NONS-9000 Shteel 7-0 9000 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 9000 Вт
Вхідна напруга:111 – 224 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3.1 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Reta NONS-9000 Shteel 7-0:
- Кількість ступенів стабілізації — 16
- Bypass
Модификації Reta NONS-9000 Shteel 7-0
Ціни на Reta NONS-9000 Shteel 7-0 |
---|---|---|---|---|
Reta NONS-5500 Shteel 7-0 5500 Вт | від 20 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NONS-7000 Shteel 7-0 7000 Вт | від 21 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NONS-9000 Shteel 7-0 9000 Вт | від 23 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NONS-11000 Shteel 7-0 11000 Вт | від 28 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NONS-14000 Shteel 7-0 14000 Вт | від 32 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NONS-17000 Shteel 7-0 17000 Вт | від 44 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NONS-22000 Shteel 7-0 22000 Вт | від 61 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NONS-27000 Shteel 7-0 27000 Вт | від 65 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Reta NONS-35000 Shteel 7-0 35000 Вт | від 84 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →