Смартфон UleFone Armor X10 32 ГБ / 4 ГБ
Відео 22Фото 7 |
UleFone Armor X10 32 ГБ / 4 ГБ
Екран:5.45 ", 1440х720 (18:9), 295 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio P22
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5180 мАгод
Вага:256 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Armor X10 32 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 30 →Смартфон Ulefone Armor X10 4/32GB BlackДисплей: 5.45" IPS LCD (720x1440 пікселів) / 295ppi / Процесор: Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm) Quad-core 2.0 GHz Cortex-A5... ще3 / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 32 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (виділений слот) / Камера: подвійний 13 Mп (f/2.2) + 2 Mп / Автофокус / Dual LED спалах / фронтальний 5 Мп (f/2.2) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 5180 мАг / Вага: 256 г / Операційна система: Android 11 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2021 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 4 753 грн. |
Ulefone Armor X10 4/32GB Grey5.45", 720 x 1440, 60 Гц, CPU - Mediatek MT6762 Helio P22, 4 Gb, 32 Gb, 13 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, B... щеluetooth, WI-FI, NFC, 5180 mAh, FM-радіо, ліхтарик, режим "Powerbank", підтримка OTG, пило/вологозахи Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 899 грн. |
Смартфон Ulefone Armor X10 4/32GB BlackДисплей: 5.45" IPS LCD (720x1440 точек) / 295ppi / Процессор: Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm) Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53... ще/ Оперативная память: 4 ГБ / Встроенная память: 32 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (выделенный слот) / Камера: двойная 13 Mп (f/2.2) + 2 Mп / Автофокус / Dual LED вспышка / фронтальная 5 Мп (f/2.2) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 5180 мАч / Вес: 256 г / Операционная система: Android 11 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2021 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 4 655 грн. |
Мобільний телефон Ulefone Armor X10 4/32Gb Gray (6937748734499)5.45", 720 x 1440, 60 Гц, CPU - Mediatek MT6762 Helio P22, 4 Gb, 32 Gb, 13 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, B... щеluetooth, WI-FI, NFC, 5180 mAh, FM-радіо, ліхтарик, режим "Powerbank", підтримка OTG, пило/вологозахи Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 4 803 грн. |
Ulefone Armor X10 4/32GB Black Ulefone ARMOR X10 4/32 Black NFC 5,45\" 518 | 4 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія UleFone Armor (захищені)Порівняти в таблиці →
від 10 300 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 647 г
від 9 329 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5380 мАгод, 290 г
від 15 949 грн.
для військових, 5G, супутниковий зв'язок, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 50 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, екстрена кнопка, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5280 мАгод, 332 г
від 6 685 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 7 199 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 297 г
від 10 188 грн.
для військових, рація, 5.56 ", 434 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10850 мАгод, 381 г
від 1 957 грн.
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, ОЗП 0.03 ГБ, MediaTek MT6261, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2500 мАгод, знімна батарея, 161 г
від 5 310 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6320 мАгод, 300 г
від 8 502 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 400 г
від 7 282 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 4 100 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4680 мАгод, 257 г
від 3 200 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 6 902 грн.
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 296 г
від 7 851 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 4 модулі, 64 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 320 г
від 8 888 грн.
для військових, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 5 модулів, 48 МП, съемка 4K, тепловізор, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5200 мАгод, 293 г
від 4 899 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 4 377 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 2 099 грн.
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2100 мАгод, знімна батарея, 158 г
від 4 156 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4860 мАгод, 257 г
від 4 599 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 227 г
Відеоогляди
Ulefone Armor 12 - за что любить, и за что ненавидеть???
20 листопада 202125 071 перегляд
Ulefone Armor X9 - новинка, но дизайн... Мини обзор для ознакомления.
8 листопада 20216 247 переглядів
Ulefone Armor X10 - один из самых компактных полноценных броников.
25 серпня 202212 878 переглядів
Смартфон Ulefone Armor X10 защищенный 4 + 32 ГБ Android 11
11 лютого 2022186 переглядів
Ulefone Armor X10 Rugged Phone Review Canada
23 березня 20222 080 переглядів
ធន់មាំជាមួយតម្លៃ 139USD [ Armor X10 - Review ]
16 жовтня 20229 776 переглядів
Unboxing the Ulefone Armor X10 Pro - Palm Size and Immersive Sound
18 березня 20225 538 переглядів
How Tough Is This Smartphone? Ulefone Armor 10 Review!
8 грудня 202072 081 перегляд
Ulefone Armor X10 Battery Life Test
2 березня 20224 067 переглядів
Ulefone Power Armor X11 Pro vs Ulefone Armor X10 Pro | Full Specifications | Full Features | 2022
2 грудня 20227 798 переглядів
Ulefone Armor X10 REVIEW: The Best Compact Rugged Smartphone You Can Buy!
9 лютого 202238 879 переглядів
Ulefone Power Armor 14 Durabiliy Test | Ulefone Test
7 січня 202221 617 переглядів
Ulefone Armor X10 Life Crash Test
4 березня 202216 413 переглядів
Ulefone Armor 10 5G Extreme Temperature Test
26 січня 202110 701 перегляд
Unboxing the Ulefone Armor X10: Best Portable Rugged Smartphone You Can Buy
25 грудня 202117 362 перегляда
Ulefone Armor X10 Pro REVIEW: The Best Compact Rugged Smartphone You Can Buy!
4 травня 202246 452 перегляда
Introducing the Ulefone Armor X10 Pro - Palm Size and Immersive Sound
10 березня 202212 000 переглядів
Ulefone Armor X10 - Fashion Appearance Pioneer in Rugged Phone
26 грудня 20215 267 переглядів
Reimagine Your Christmas Gifts With Ulefone Armor X10
21 грудня 20217 220 переглядів
Introducing the Ulefone Armor X10 - Fashion Appearance Pioneer in Rugged Phone
23 грудня 202125 655 переглядів
Recenzja Ulefone Armor 8 — Wytrzymały smartfon w dobrej cenie
26 грудня 202037 170 переглядів
Oukitel WP18 Pro - vs - uleFone Armor X10 Pro
20 червня 2023398 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 399 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
від 4 790 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, нічне бачення, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 255 г
від 3 989 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6763, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
від 4 481 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
від 3 938 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 4000 мАгод, 237 г
від 5 999 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 261 г
від 4 015 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5080 мАгод, 256 г
від 4 419 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A20, камера: 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4200 мАгод, 220 г
від 4 999 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 8000 мАгод
від 5 001 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4380 мАгод, 230 г
від 4 958 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 255 г
від 3 999 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5080 мАгод, 256 г