Ящик для інструменту Stanley STST75787-1
Відео 2Фото 9 |
Stanley STST75787-1 16"19" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STST75787-1
Усі ціни 7 →Ящик для инструмента Stanley Essential (STST75787-1) | 1 412 грн. |
Ящик Stanley ESSENTIAL 482х254х250 мм 19 (STST75787-1) STST75787-1 | 1 399 грн. |
Ящик STANLEY ESSENTIAL, 482 х 254 х 250 мм (STST75787-1) | 1 412 грн. |
Ящик ESSENTIAL STANLEY STST75787-1 | 1 412 грн. |
Ящик STANLEY STST75787-1 | 1 412 грн. |
Ящик ESSENTIAL STANLEY STST75787-1 | 1 412 грн. |
Ящик Stanley ESSENTIAL (STST75787-1) | 1 412 грн. |
Відеоогляди
Модификації Stanley STST75787-1
Ціни на Stanley STST75787-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley STST75785-1 | від 899 грн. | 6 пропозицій | ||
Stanley STST75787-1 | від 1 399 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →