Пірометр UNI-T UT309A
Відео 3Фото 6 |
UNI-T UT309A max 450 °C, візування 10, цілевказувач одноточковийmax 650 °C, візування 12, цілевказувач двоточковийmax 850 °C, візування 20, цілевказувач двоточковий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UNI-T 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UNI-T.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UNI-T UT309A
Детектор температуры UNI-T (UT309A) | 3 199 грн. |
Інфрачервоний пірометр UNI-T UT309A | 3 199 грн. |
Тестер температури інфрачервоний Unit UT309A | 3 465 грн. |
Інфрачервоний пірометр UNI-T UT309A | 3 199 грн. |
Відеоогляди
Модификації UNI-T UT309A
Ціни на UNI-T UT309A |
---|---|---|---|---|
UNI-T UT309A | від 3 199 грн. | 4 пропозиції | ||
UNI-T UT309C | від 3 263 грн. | 1 пропозиція | ||
UNI-T UT309E | від 3 680 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →