Вантажна шина Uniroyal FH 40 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Uniroyal FH 40 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal FH 40 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 15 →Uniroyal FH40 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K | 22 998 грн. |
Uniroyal FH 40 (рулевая) (385/65R22.5 160K) | 22 161 грн. |
Uniroyal FH40 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 20PR "3PMSF" | 21 390 грн. |
Вантажна шина UNIROYAL FH40 (рульова) 385/65R22.5 160K | 20 937 грн. |
Грузовые шины Uniroyal FH40 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 1001135906 | 22 360 грн. |
ще 10 пропозицій