Вантажна шина Dunlop SP382 385/65 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Dunlop SP382 385/65 R22.5 160L 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop SP382 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 7 →Dunlop SP382 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160/158L | 22 590 грн. |
Dunlop SP 382 (Рулевая) (385/65R22.5 160/158L) | 21 318 грн. |
Шини Dunlop SP 382 (рулевая) 385/65 R22,5 160/158L | 21 301 грн. |
Грузовые шины Dunlop SP 382 (рулевая) 385/65 R22.5 160/158L 1000688856 | 22 035 грн. |
Dunlop SP382 (рулевая ось) 385/65 R22.5 160/158L | 22 587 грн. |
Dunlop SP382 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160/158L | 22 571 грн. |
Вантажні шини Dunlop SP 382 (рульова) 385/65 R22.5 160/158L | 23 357 грн. |
Модификації Dunlop SP382 385/65 R22.5 160L
Ціни на Dunlop SP382 385/65 R22.5 160L |
---|---|---|---|---|
Dunlop SP382 385/65 R22.5 160K | від 21 285 грн. | 11 пропозицій | ||
Dunlop SP382 385/65 R22.5 160L | від 21 301 грн. | 7 пропозицій |