Літня шина Uniroyal RainMax 3 225/70 R15C 112R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal RainMax 3 225/70 R15C 112R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal RainMax 3 225/70 R15C 112R
Усі ціни 31 →Шина Uniroyal RainMax 3 225/70 R15C 112/110R | 3 685 грн. |
Uniroyal RainMax 3 225/70 R15C 112/110R | 3 670 грн. |
Uniroyal Rain Max 3 225/70 R15 112/110R | 3 740 грн. |
Uniroyal Rain Max 3 225/70 R15C 112/110R | 4 251 грн. |
Uniroyal RainMax 3 (225/70R15C 112R) | 3 698 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →