Літня шина point S Summer Van 225/70 R15C 112R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
point S Summer Van 225/70 R15C 112R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог point S 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі point S.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити point S Summer Van 225/70 R15C 112R
Усі ціни 12 →Point S Summer Van 225/70 R15C 112/110R | 3 815 грн. |
Point S Summer Van (225/70R15C 112R) | 3 730 грн. |
Летние шины Point S Summer Van S 225/70 R15C 112/110R 8PR 1002586305 | 3 838 грн. |
Point S Summer Van S 225/70 R15C 112/110R | 3 823 грн. |
Points Summer Van S 225/70 R15C 112/110R 116748 | 3 948 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →