Літня шина Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H
Відео 24Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H ТОП-5хороше зчеплення |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H
Усі ціни 18 →Uniroyal RAINSPORT 5 205/55 R16 91H (9050290407) | 4 150 грн. |
Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H | 2 808 грн. |
Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H 99675 | 2 932 грн. |
Uniroyal Rain Sport 5 205/55 R16 91H | 3 624 грн. |
Шины Uniroyal Rain Sport 5 205/55 R16 91H | 2 930 грн. |
ще 13 пропозицій
"Нормальні шини за гарною ціною. Це мій не перший комплект цього виробника, але ця модель просто хороша, не більше. Я розумію, що це не найдорожча гума, тому претендувати на оцінку «відмінно» вона не може, але все ж таки бувало і краще. Так, вона м'яка, ям не відчувається, амортизація відмінна, ковтає вибоїни тільки так. Але з іншого боку ця сама м'якість і є її косяком. Не встигаю грижі «лікувати». м'яка Другу пошкодив про нерівний край асфальту на трасі Мене до цього теж стояв м'який комплект, але не настільки ж. Поворот теж веде себе впевнено, але ця м'якість ... Імовірно, в цьому і криється причина швидкого зносу протектора. ні, але знос і їх чутливість до пов редінням - це бляха м'яка, відмінне зчеплення з поверхнею дороги схильна до пошкоджень Ruslan: користуюся Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H
Ціни на Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H | від 2 610 грн. | 18 пропозицій | ||
Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91V | від 2 594 грн. | 36 пропозицій | ||
Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91W | від 3 747 грн. | 5 пропозицій | ||
Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 94V | від 3 504 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →