Літня шина Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V
Відео 24Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V
Усі ціни 41 →Шина Uniroyal Rain Sport 5 215/55 R16 93V | 3 890 грн. |
Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V | 4 104 грн. |
Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V | 3 940 грн. |
Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V | 4 028 грн. |
Uniroyal RainSport 5 (215/55R16 93V) | 3 885 грн. |
ще 20 пропозицій
"Нормальні шини за гарною ціною. Це мій не перший комплект цього виробника, але ця модель просто хороша, не більше. Я розумію, що це не найдорожча гума, тому претендувати на оцінку «відмінно» вона не може, але все ж таки бувало і краще. Так, вона м'яка, ям не відчувається, амортизація відмінна, ковтає вибоїни тільки так. Але з іншого боку ця сама м'якість і є її косяком. Не встигаю грижі «лікувати». м'яка Другу пошкодив про нерівний край асфальту на трасі Мене до цього теж стояв м'який комплект, але не настільки ж. Поворот теж веде себе впевнено, але ця м'якість ... Імовірно, в цьому і криється причина швидкого зносу протектора. ні, але знос і їх чутливість до пов редінням - це бляха м'яка, відмінне зчеплення з поверхнею дороги схильна до пошкоджень Ruslan: користуюся Uniroyal RainSport 5 205/55 R16 91H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V
Ціни на Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V | від 3 860 грн. | 42 пропозиції | ||
Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 97Y | від 4 749 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →