Літня шина Firestone Roadhawk 215/55 R16 93V
Відео 8Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Firestone Roadhawk 215/55 R16 93V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Roadhawk 215/55 R16 93V
Усі ціни 33 →Firestone Roadhawk 215/55 R16 93V | 3 250 грн. |
Firestone Roadhawk 215/55 R16 93V | 4 013 грн. |
Firestone Roadhawk (215/55R16 93V) | 3 870 грн. |
Летние шины Firestone Roadhawk 215/55 R16 93V 1001012472 | 4 109 грн. |
Літня шина FIRESTONE Roadhawk 215/55R16 93V | 3 801 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Firestone Roadhawk 215/55 R16 93V
Ціни на Firestone Roadhawk 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 215/55 R16 93V | від 3 250 грн. | 33 пропозиції | ||
Firestone Roadhawk 215/55 R16 97W | від 3 425 грн. | 24 пропозиції | ||
Firestone Roadhawk 215/55 R16 97Y | від 4 865 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →