Літня шина Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 93V
Відео 4Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 93V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 93V
Усі ціни 34 →Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 93V | 3 780 грн. |
Fulda ECOCONTROL HP 2 215/55 R16 93V (9015149017) | 5 750 грн. |
Fulda EcoControl HP2 (215/55R16 93V) | 3 701 грн. |
Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 93V | 4 133 грн. |
Летние шины Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 93V 1001759915 | 3 803 грн. |
ще 20 пропозицій
3 літо катаю, на вигляд як нова. Загальний пробіг 50тис. Зносостійки протектор |
"Відкатав на цих шинах один сезон і можу сказати, що залишився задоволений. Знос протектора мінімальний, хоча пробіг за цей час понад 40 тисяч. За боргом служби доводиться часто їздити у відрядження і я невипадково вибирав саме цю гуму, бо мужики порадили її як найбільш зносостійку.У плані комфорту теж досить хороші.І по місту, і по трасі гума веде себе відмінно.І старт, і гальмування впевнене, з мокрим асфальтом зчеплення не втрачається. Багато хто пишуть, що вони м'які, я б так не сказав. боковина жорстка, і в цілому амортизація буде жорсткіша, ніж на моїх попередніх. Але я не можу сказати, що це завдає якогось дискомфорту, мені норм. В принципі, може з цим і пов'язана максимальна зносостійкість. ця модель на 12% витриваліша, ніж попередня.Я порівняти не можу, мої минулі були іншого бренду, але те, що на цих при такому пробігу навіть протектор вцілів, багато про що говорить.Зимову теж час міняти, мабуть по пробую гуму цього ж виробника прийнятна ціна, зносостійкі жорсткувати, але на комфорті не сильно відбивається Ruslan: користуюся Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 91H кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 93V
Ціни на Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 93H | від 3 373 грн. | 36 пропозицій | ||
Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 93V | від 3 605 грн. | 35 пропозицій | ||
Fulda EcoControl HP2 215/55 R16 97Y | від 3 959 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →