Літня шина Nexen N`Fera Primus 215/55 R16 93V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera Primus 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera Primus 215/55 R16 93V
Усі ціни 40 →Шина Nexen N'Fera Primus 215/55 R16 93V | 3 330 грн. |
Nexen N'Fera Primus 215/55 R16 93V | 3 480 грн. |
Nexen N'Fera Primus 215/55 R16 93V | 3 573 грн. |
Nexen N Fera Primus (215/55R16 93V) | 3 335 грн. |
Nexen NFERA PRIMUS 215/55 R16 93V (9042052619) | 5 060 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Nexen N`Fera Primus 215/55 R16 93V
Ціни на Nexen N`Fera Primus 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Primus 215/55 R16 93V | від 3 245 грн. | 40 пропозицій | ||
Nexen N`Fera Primus 215/55 R16 97W | від 3 398 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →